У московських аеропортах затримано 60 рейсів через смог

Аеропорти працюють з перебоями, в залах очікування скупчилися тисячі пасажирів.

Аеропорти Москви через дим лісових пожеж третій день працюють з перебоями, в залах очікування скупчилися тисячі пасажирів.

За станом на 12:30 онлайн-табло "Домодєдово" повідомляє про майже 40 затриманих рейсів, ще близько 20 рейсів забезпечені позначкою "Буде інформація" без будь-яких пояснень. Сайт "Домодєдово" працює з перебоями.

У "Внуково", судячи з онлайн-табло аеропорту, затримано близько 20 рейсів. "Шереметьєво" працює в нормальному режимі.

Пасажири розповідають, що в залах очікування не вистачає місць, люди змушені сидіти на підлозі, кондиціонерів немає. У блозі ulissija наголошується, що пасажирів одного з затриманих рейсів в "Домодєдово" перереєстрували на інший рейс і змусили повторно пройти огляд. За словами ulissija, ніяких пояснень пасажирам не надають.

Тим часом прес-секретар "Домодєдово" Олена Галанова заявила, що аеропорт працює в штатному режимі. При цьому в повідомленні наголошується, що в аеропорту "спостерігається збільшене кількість пасажирів" через погані метеоумови і високу завантаженість у зв'язку з сезоном відпусток.

У Центральній диспетчерській службі повідомили, що "Внуково" і "Домодєдово" працюють за фактичною погодою. За даними Росавіації, вранці 8 серпня видимість в "Домодєдово" становила 500-1000 метрів, у "Внуково" - 900 метрів.

Читайте також:

Москву покидають іноземці

У Москві через чад на льоту гинуть птахи

Москва задихається від смогу: чадного газу в повітрі утричі більше норми

Москву накрило смогом і чадним газом

ВідеоУ московських аеропортах затримано 60 рейсів через смог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: