У московському клубі таки відбулася скандальна вечірка "Putin Party"

Як запевняють організатори, Путіна вирішили зробити героєм шоу відвідувачки закладу.

Вечірка "Putin Party. Хочу прем'єр-міністра" відбулася в московському клубі "Рай" в ніч на 7 березня, не змінивши назву, незважаючи на недавню заяву прес-секретаря глави уряду про намір проконсультуватися з юристами з приводу правомірності використання імені Путіна.

Як повідомив PR-директор клубу Артем Шатров, з прес-службою клубу ніхто не зв'язувався і захід пройшов за планом, оскільки ім'я російського прем'єра використовувалося не в рекламних цілях.

"Ми просто хочемо епатувати публіку", - заявляв раніше представник клубу.

Прес-секретар прем'єра Дмитро Пєсков заявив із цього приводу, що уряд РФ в курсі і намагається з'ясувати деталі. У будь-якому випадку в кабміні проти використання імені Путіна, коли це призводить до непотрібного ажіотажу, заявив Пєсков.

"Для нас важливо, щоб ніхто не використав ім'я прем'єра в комерційних цілях без його дозволу", - сказав прес-секретар прем'єра.

Нагадаємо, столичний нічний клуб "Рай" напередодні Міжнародного жіночого дня оголосив про проведення вечірки під інтригуючою назвою "Putin Party: хочу прем'єр-міністра". Як запевнили організатори, Путіна вирішили зробити героєм шоу відвідувачки закладу.

Прес-секретар глави уряду, коментуючи ситуацію, зазначив тоді, що дозволи на використання імені Путіна організатори заходу не отримували. "Хотіти прем'єр-міністра вони можуть, але незрозуміло якого прем'єра", - зауважив при цьому Пєсков.

Читайте також:

Путін незадоволений вечіркою на його честь у нічному клубі

Росіянки відзначать 8 березня вечіркою "Putin Party: Хочу прем’єр-міністра"

Путін замовив на радіо пісню "Миллион алых роз" для мешканки Можайська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: