У московському метро вірш про Сталіна доповнили словами про Леніна

Тепер метрополітен Москви прикрашає перший чотиривірш з гімну Радянського Союзу. Архітектори хочуть ще поставити пам'ятник Сталіну.

В наземному вестибюлі станції "Курська-Кільцева" у московському метро до строчки з першого варіанту гімну Радянського Союзу, яка прославляє Сталіна, додали дві наступні строчки чотиривірша – про Леніна.

Тепер метро російської столиці прикрашає напис: "Нас вырастил Сталин, на верность народу, на труд и на подвиги нас вдохновил. Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, и Ленин великий нам путь озарил".

Перші строчки з'явилися після реконструкції станції у серпні. Архітектори пояснили, що в цьому не варто шукати політичних мотивів, вони просто повернули станції її історичний вигляд. Але згадка про Сталіна викликала хвилю обурення, відомі письменники, журналісти і правозахисники надіслали лист до мера Москви Юрія Лужкова з вимогою прибрати напис.

Натомість минулого тижня, в ніч з 22 на 23 жовтня, були додані строчки про Леніна. Головний архітектор Москви Володимир Кузьмін вважає, що для повноти картини на станцію необхідно повернути пам'ятник Сталіну.

Читайте також:

Московському метро повернули ім'я Сталіна

Внук Сталіна не зміг захисти честь і гідність діда в суді

Ленін помер від сифілісу, який підчепив від паризької повії

Пам'ятнику Леніна в Петербурзі відрізали голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: