У московському метро вивісили перший плакат зі Сталіним

З нагоди 75-річчя метрополітену Москви керівництво метро розвісить сталінські плакати. Перший вже встановили на станції "Арбатська".

На станції "Арбатська" московського метрополітену вивісили плакат із зображенням Йосипа Сталіна.

Плакат присвячено 75-річчю метрополітену Москви. У центрі зображення – потяг метро, який радісно зустрічають люди. На кабіні поїзда - велика фотографія Сталіна. Голова прес-служби метрополітену Павло Сухарніков заявив, що сталінських плакатів буде виготовлено багато, їх будуть розміщувати на рекламних конструкціях.

"Ми довго їздили по архівах, вибирали фотографії, є гарна: їде поїзд, який був пущений на ділянці, збудованій під час війни. Нам треба було замазати його (зображення Сталіна), щоб таких питань не виникало?", - заявив Сухарніков.

Нагадаємо, восени минулого року на куполі залу московської станції "Курська" висікли фрази з радянського гімну, що прославляє Сталіна.

Пізніше стало відомо, що влада російської столиці має намір встановити в місті плакати зі Сталіним до Дня Перемоги. При цьому міністр культури РФ Олександр Авдєєв охрестив Йосипа Сталіна катом і заявив, що його зображенням не місце на вулицях міст.

Читайте також:

У Москві подали клопотання про ексгумацію останків Сталіна

"Компанію" Сталіну на московських плакатах може скласти Берія

Пам'ятник Сталіну в Запоріжжі охоронятимуть озброєні ветерани спецслужб

Кожен п’ятий росіянин вважає, що Ленін вивів країну на шлях прогресу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: