Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві 10-тисячний натовп вимагає допустити до виборів незалежних кандидатів

Мітингувальники вимагають допустити на вибори до міськради опозиційних політиків.

У столиці РФ на проспекті Сахарова 20 липня розпочався узгоджений мітинг "За допуск на вибори", організований Лібертаріанською партією. Акція заявлена як протест проти недопуску незалежних кандидатів на вибори до "Мосміськдуми".

Про це пише "Новая газета".

За даними ЗМІ на мітинг прийшли близько 10 тисяч людей. На вході видають свистки, банери з іменами незалежних кандидатів, плакати "Я маю право на вибір".

Раніше окружні виборчі комісії відмовили в реєстрації на виборах Іллі Яшину, Любові Соболь, Івану Жданову, Дмитру Гудкову, Юлії Галямін і іншим незалежним кандидатам з команди Олексія Навального, Дмитра Гудкова і від "Яблука".

Кандидати мають намір оскаржити це рішення: вони подаватимуть апеляції до місцевого виборчого комітету, а потім до ЦВК. Любов Соболь, яка вже сьомий день продовжує голодування, напередодні подала скаргу.

Протестні акції почалися минулої неділі із зустрічі виборців з кандидатами в Новопушкінському сквері. Протестувальники дійшли до будівлі мерії Москви, а потім до міського виборчкома. Кандидати вимагали зустрічі з головою комісії Валентином Горбуновим. Мітинг закінчився розгоном його учасників: були затримані 38 осіб.

Відео Опозиція у центрі Москви вимагала від влади допустити на вибори своїх кандидатів

Зібралося кілька тисяч людей. Колоною вони пройшлися по центральних вулицях до столичної мерії. Деякі навіть наважувалися кричати "Путіна у відставку" та "Росія без Путіна". Усю ходу протестувальників супроводжували співробітники Росгвардії, а по закутках стояли автозаки. Акція завершилася арештами та побиттям мітингарів.    

Опозиція у центрі Москви вимагала від влади допустити на вибори своїх кандидатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції