У Москві акцію на підтримку журналіста-розслідувача Голунова поліція придушила за кілька годин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Затримали понад 400 осіб.

У Москві понад тисячу лібералів вийшли підтримати журналіста-розслідувача, якого минулого тижня затримали через зберігання наркотиків, Івана Голлунова. Поліцейські придушили акцію протесту за лічені години, затримали понад 400 осіб, йдеться у ТСН.19:30.

Активні росіяни почали виходити на одиничні пікети в підтримку Голунова ще тоді, коли він був за ґратами. Несподівано ввечері 11 червня журналіста випустили. Утім, запланований на сьогодні марш активісти скасовувати не стали. Сам Голунов одразу після звільнення заявив, що на несанкціоновану акцію не піде.

ВідеоПоліція затримала 400 мітингарів під час маршу на підтримку журналіста Голунова

Журналіста-розслідувача минулого тижня затримали через зберігання наркотиків. Іван Голунов зі звинуваченням не погодився, заявив, що зілля йому підкинули, і активні росіяни почали виходити на одиночні пікети в його підтримку. Несподівано ввечері напередодні журналіста випустили. Але запланований на сьогодні марш активісти скасовувати не стали.  

Поліція затримала 400 мітингарів під час маршу на підтримку журналіста Голунова

Люди почали збиратись в центрі російської столиці біля пам`ятника Грибоєдову, але кампанію їм одразу склали сотні правоохоронців. При спробі здійснити несанкціоновану ходу до Головної будівлі МВС Росії до автозаків потрапили сотні людей. Діяли надзвичайно жорстко, Росгвардійці використовували кийки, працівники ЖКГ поливали мітингувальників водою.

Сам журналіст Голунов після звільнення закликав не виходити на акцію, але організатори вирішили, що він єдиний, кого в Росії продовжують незаконно утримувати за ґратами. Деякі з мітингувальників тримали плакати з вимогою звільнити і українських бранців та кримських татар.  

Кореспондент ТСН Роман Цимбалюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції