Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві активістці партії "Яблуко" хлюпнули в очі хімрозчином: в жінки опік обличчя та очей

Жінка втратила зір, але лікарі сподіваються на його відновлення.

У Москві напали на активістку російської партії "Яблуко" Наталію Федорову.

Так, їй хлюпнули в обличчя якийсь хімічний розчин, унаслідок цього Федорова перестала бачити. Про у своєму Twitter повідомив лідер московського відділення партії "Яблоко" Сергій Мітрохін.

Мітрохін РБК повідомив, однак, що лікарі сподіваються на відновлення зору Федорової.

На сайті партії зазначають, що напад на Федорову стався біля її будинку. У партії припускають, що напад може бути пов'язаний з її громадською діяльністю.

"Потерпіла звернулася за медичною допомогою, з лікарні спрямована телефонограма до поліції. Обставини справи уточнюються", — йдеться в повідомленні.

Згодом "Дождь" із посиланням на слова прес-секретаря партії Ігоря Яковлєва повідомив, що Федоровій діагностували хімічний опік обличчя і очей.

"Зір, як кажуть лікарі, до неї має повернутися, але поки вона нічого не бачить", — також розповів Яковлєв.

Федорова займається захистом парку "Торфянка" у Москві. На зустрічі жителів з главою управи з питання програми реновації вона також виступила з критикою переселення москвичів.

Нагадаємо, напередодні російського лідера опозиції Олексія Навального облили зеленкою. "Плеснули в обличчя зеленкою просто на виході з офіса. Що неприємно, влучили таким чином, що у мене тепер все праве око зелене. І зіниця, і рогівка", — повідомив політик. Згодом в нього діагностували хімічний опік ока.

Відео Хвиля обурення захопила росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції