У Москві "активісти" принесли кістки і свинячу голову на показ фільму про Голодомор

Показ фільму в підсумку був зірваний.

У Москві "активісти" принесли свинячу голову і кістки до Українського культурного центру, де 26 листопада мав був бути показаний фільм про Голодомор в Україні у 1932-1933 роках.

Про це повідомляє РЕН-ТВ.

Група людей прийшла до будівлі культурного центру за півгодини до показу. Разом зі свинячою головою вони принесли плакат, на якому написали, що "Голодомор – це брехня і танці на кістках". Таким чином вони протестували проти того, що в Україні Голодомор вважається геноцидом.

Після акції з сайту Українського культурного центру зникла інформація про показ фільму, а двері в центр залишилися закритими.

90-річна бабуся в свій день народження згадала про жахи радянщини

Колективізація, голодомор та жахи Другої світової війни - про  це в деталях згадує 90-річна Ганна Волошина, яка за своє життя витримала чимало випробувань.  Попри свій вік вона працює на городі, веде господарство, а у вільний час із доньками та онучками співає пісень.

Нагадаємо, 26 листопада традиційно в останню суботу останнього місяця осені, Україна вшановує жертв голодоморів, що сталися в радянські часи – у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Особливо згадують наймасовіший із них – Голодомор-геноцид 1932-1933 років, коли від голоду загинули 10 млн 63 тис. осіб, що становить приблизно чверть населення нинішньої України.

Тисячі киян прийшли до меморіалу жертв Голодомору, аби вшанувати пам'ять невинно загиблих

Цьогоріч виповнюється 84 річниця організованого комуністичною владою, геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років. Науковці стверджують, що у пікові місяці Голодомору щохвилини вмирало 24 українці. Таким чином радянська влада винищила більше чотирьох мільйонів українців. Найбільші жалобні заходи проходять у Києві.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: