Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві автору фільму про війну на Донбасі погрожують найманці, які воювали там у 2014 році

Українофобам не сподобалися кадри з бійцями батальйону "Айдар".

Автору російського фільму "Політ кулі" Беате Бубенець про війну в Україні погрожують прихильники бойовиків на Донбасі.

Як пише російське видання "Новая газета", розмова відбувалась у фойє кінотеатру "Жовтень". Президент фестивалю Віталій Манський заявив присутнім про законність прокату фільму.

Проте невідомий повідомив про те, що в неділю, 10 грудня, кінотеатр, де проходить міжнародний кінофестиваль документального кіно "Артдокфест", будуть пікетувати ще близько півтисячі людей. "Ми вам би не дали це ось зараз просто показувати. А завтра... вибачте, будуть проблеми у вас, серйозні", — скасував прихильник терористів.

За словами чоловіка, герої фільму — бійці українського добровольчого батальйону "Айдар" — вбивали і гвалтували невинних людей. Бубенець заперечує, каже, що "те ж саме можна сказати про ополченців". На ці слова чоловік реагує так: "Кому ти розповідаєш, що ти, дурна? (...) Я там три роки, з 2014-го".

На відео чути, як прихильники проросійських сепаратистів рясно використовують лайку та ображають режисера Бубунець. Під кінець розмова перетворюється в суперечку.

Беата Бубенець зняла фільм "Політ кулі" в Донбасі у серпні 2014 року. Раніше покази фільму були в Єкатеринбурзі і Санкт-Петербурзі. Ще один показ буде в Москві 10 грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції