Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві біля будинку уряду вивісили банер з вимогою звільнити Сенцова

Політв'язень голодує вже 70-й день.

У Москві активісти "Відкритої Росії" вивісили банер в підтримку українського політв'язня Олега Сенцова.

Банер з'явився 21 липня на Новоарбатському мосту біля будівлі уряду Росії. На ньому були поміщені фотографія Сенцова, фраза "Свободу політичним в'язням" і хештег "#SaveOlegSentsov".

"Активісти Московського відділення "Відкритої Росії" закликають виконати вимоги українського режисера і звільнити політичних ув'язнених", - йдеться в заяві організації.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку.

ВідеоСтан Олега Сенцова значно погіршився

Олег Сенцов погодився приймати життєпідтримувальні добавки. Про це повідомив адвокат Дмитро Дінзе. Каже, його підзахисному стало ще гірше, він дуже блідий, майже тиждень тому пережив другу кризу, але поки що може ходити сам. Сенцов голодує вже 68-ий день і дорікає українській владі та омбудсмену, що вони, цитую, "закінчили активну кампанію підтримки українських політв’язнів". Іще один бранець Кремля, Володимир Балух, який також голодує, утримується у загальній камері. Про це розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз. 

Стан Олега Сенцова значно погіршився

 

Вибір редакції