У Москві через обвинувачення в екстремізмі журналіста РБК засудили до 3,5 року колонії

Соколов та інші підсудні буцімто хотіли "розхитати політичну ситуацію і змінити чинну владу".

Тверський суд Москви засудив до 3,5 року колонії загального режиму журналіста РБК Олександра Соколова, якого обвинувачують в екстремізмі.

Про це повідомляють РИА Новости.

"Суд визнає Соколова винним в скоєнні злочину і призначає йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном у 3,5 року", - сказав суддя Олексій Криворучко.

На лаві підсудних також перебувають колишній редактор газети "Дуель" Юрій Мухін, Валерій Парфенов і Кирило Барабаш. На думку слідства, вони брали участь в русі, пов'язаному із забороненою в Росії екстремістською організацією "Армія волі народу", і мали на меті розхитувати політичну обстановку в країні.

Згідно із повідомленням, звинувачення будується на свідченнях засекречених свідків, а також на записах розмов фігурантів і виступів деяких з них на мітингу в травні 2013 року. На думку слідства, метою обвинувачених було "розхитування політичної обстановки і зміна чинної влади нелегальним шляхом".

В термін покарання Соколову зарахували трохи більше двох років, які він провів у СІЗО.

Журналісту обмежили свободу на один рік - після звільнення з колонії він не зможе залишати місце проживання або реєстрації без повідомлення правоохоронцям.

Нагадаємо, у Криму окупанти засудили українського активіста Балуха до майже чотирьох років ув'язнення. Зазначається, що Балуха звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. Балух свою провину не визнав. 

Залиште свій коментар