У Москві до 8 місяців колонії-поселення засудили учасника акції "Він вам не Дімон"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор Кулій "застосував насильство до співробітника поліції".

Тверський районний суд Москви засудив актора Юрія Кулія, учасника неузгодженої акції проти корупції 26 березня в Москві, до 8 місяців колонії-поселення.

Кулію винесли вирок за "застосування насильства до співробітника поліції" під час протесту. Про це повідомляє "Медіазона".

Під час винесення вироку суд врахував "ступінь суспільної небезпеки злочину", а також вибачення Кулія перед поліцейським і позитивні характеристики.

На думку суду Кулій зможе виправитися тільки в разі реального позбавлення волі в колонії-поселенні.

Раніше звинувачення попросило призначити Кулію покарання у вигляді двох років колонії загального режиму.

Як зазначає "Дождь", Кулія затримали 4 квітня. Пізніше його і ще трьох учасників акції — Олександра Шпакова, Станіслава Зимовця, Андрія Косих — заарештували і висунули їм звинувачення за статтею 318 КК (Застосування насильства відносно представника влади).

Слідство вважає, що під час акції 26 березня Кулій схопив за руку співробітника правоохоронних органів і завдав йому "фізичного болю". Кулій свою провину визнав. На запитання журналіста "Ехо Москви" про те, навіщо він це зробив, Кулій сказав, що розраховував на умовний термін.

Пізніше він розповів "Дождю" свою версію події на акції. Кулій стверджував, що не нападав на співробітника поліції. За його словами, він намагався допомогти дідусеві, на якого впав поліцейський, коли спускався зі сходів пам'ятника Пушкіну. "Провину визнав, хотів, щоб скоріше відпустили, зараз шкодую про це", — пояснив Кулій.

Як відомо, у десятках міст Росії 26 березня відбулися акції проти корупції. У деяких вони були неузгодженими з міською владою, в тому числі в Москві.

Акції були пов'язані з розслідуванням Фонду боротьби з корупцією про ймовірно "захмарні статки" прем'єр-міністра Дмитра Медведєва. Сам Медведєв назвав інформацію ФБК "нісенітницею".

ВідеоНа антикорупційних мітингах у Москві затримали п'ять сотень людей та опозиціонера Навального

Залиште свій коментар

Вибір редакції