Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві хлопець жартома підняв росгвардійця і проніс декілька метрів. СК порушив кримінальну справу

Правоохоронці вважають, що він застосував насилля.

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про насильство щодо представника влади проти чоловіка, який схопив і проніс декілька метрів співробітника Росгвардії на станції московського метро.

Відеозапис інциденту розійшовся в соцмережах 6 травня. На ньому зафіксовано, як чоловік підкрався до групи співробітників Росгвардії, схопив одного з них і зі сміхом проніс декілька метрів. Після цього інші росгвардійці схопили чоловіка за руки.

Відповідно до постанови про порушення справи, яку опублікував голова міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, обвинувачений — чоловік 1990 року народження.

СКР: На станції Сухаревская Московського метрополітену молодий чоловік обхопив руками поліцейського і проніс його по вестибюлю. Порушено кримінальну справу про застосування насильства щодо представника влади Менти з следаками зовсім з дуба послетали

Posted by Павло Чиков on Friday, May 11, 2018

У СК заявили, що він діяв "на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, викликаних виконанням [співробітником Росгвардії] своїх посадових обов'язків з охорони громадського порядку", і також нібито мав "умисел на застосування насильства, не небезпечного для здоров'я".

Залиште свій коментар

Вибір редакції