Соратник Япончика та Діда Хасана помер у лікарні

Соратник Діда Хасана Темурі Габунія помер у лікарні через важку хворобу. Він мав п’ять судимостей і вважався "правильним злодієм" в законі.

У Москві в лікарні через хворобу печінки помер відомий "злодій в законі" Темурі Габунія на прізвисько Тимур Ванський. На його похорон очікується наплив представників російського криміналітету.

56-річний Габунія був затриманий у травні 2010 року за зберігання наркотиків і пізніше засуджений, однак у серпні, без оголошення голодування, перестав приймати їжу. Враховуючи важкий стан здоров'я засудженого, Таганський суд Москви звільнив його 31 серпня з СІЗО-2 ("Бутирка").

Габунія - виходець з Грузії, російське громадянство отримав в 1992 році і проживав у центрі Москви. Мав п'ять судимостей, "коронований" у 1975 році під час відбування другого терміну. Сидів за крадіжки автомобілів і грабежі. У 1999 році він отримав два роки умовно за незаконне зберігання наркотиків і зброї.

На початку 90-х років Тимур Ванський сидів в одній камері з відомим російським кримінальним авторитетом В'ячеславом Іваньковим на прізвисько Япончик, дружбу з яким зберіг до вбивства останнього в 2009 році. Підтримував Діда Хасана. Був прихильником злодійських традицій.

Читайте також:

У Москві скоєно замах на кримінального авторитета Діда Хасана

У Франції з третього разу вбили замовника смерті Япончика

Прокуратура: Япончик помер від перитоніту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: