У Москві карети швидкої допомоги переобладнають для перевезення померлих

Машини швидкої допомоги у Москві возитимуть небіжчиків через те, що не вистачає спеціалізованих машин.

Через те, що у Москві автомобілі, пристосовані для перевезення мертвих тіл в морги, не справляються з потоком викликів, частину машин швидкої допомоги перестануть відправляти до хворих. Московські підстанції швидкої допомоги зобов'язали виділити автомобілі, щоб розвантажити роботу служби з перевезення небіжчиків.

На всіх підстанціях невідкладної медичної допомоги оголошено усний наказ про прийняття цих заходів. "Якщо людина помирає у квартирі або на вулиці, то міліція працює кілька годин, потім викликає машину і контролює, щоб тіло відвезли в морг. Тепер же почастішали випадки, коли навіть після закінчення роботи міліції тіло померлого годинами залишається невивезеним", - повідомило джерело в медичних колах.

Розпорядження переобладнати для перевезення небіжчиків частину машин на всі підстанції швидкої надійшло 11 серпня. "Жінок-лікарів і фельдшерів з цих машин перекинули в інші бригади. Чоловіків-фельдшерів одягли в одяг працівників служби обліку смертності та направили перевозити померлих в морги", - пояснило джерело.

Незважаючи на те, що машина швидкої обладнана для транспортування лише однієї людини, на відміну від машини з перевезення мертвих, яка має осередки, розраховані на три тіла, передбачається, що це нововведення відчутно підвищить оперативність доставки померлих в морги.

Нагадаємо, через аномальну спеку і задимлення, викликаного лісовими та торф'яними пожежами в Підмосков'ї, смертність в Москві зросла. Вмирати стали в два рази більше москвичів.

У ГУП "Ритуал" запевняють, що справляються з ситуацією, проте в Мережі вже з'явилися моторошні описи того, як мучаться мешканці столиці, коли необхідно відправити в морг тіло померлого родича. Одна з користувачці "Живого журналу" стверджує, що за добу після смерті дідуся їй так і не вдалося домогтися, щоб його тіло забрали з квартири.

"У моргах немає місць, їм невигідно їздити від одного до іншого, їх відфутболюють. Коли зателефонувала до служби, там сказали:" Є на вас наряд, але він ще не в роботі ". Ми сказали:" Ми заплатимо ". Диспетчер відповіла : "Ми б самі заплатили, аби все це скінчилося", - написала дівчина.

Нагадаємо, за весь липень померли 5155 москвичів. З першого по 15 липня в Москві померли 1560 людей. Це більше, ніж зазвичай за півмісяця, але не набагато. Проте в другій половині самого жаркого за 140 років місяці кількість померлих збільшилася більше ніж удвічі - 3595 людей.

9 серпня голова Росгідрометцентру Олександр Фролов заявив, що аномально спекотної погоди, яка зараз спостерігається на території Росії не було тисячу років, це абсолютно унікальна подія.

Через аномальну спеку в Підмосков'ї почастішали природні пожежі, у тому числі торф'яні, внаслідок чого жителі російської столиці та області вже протягом кількох тижнів потерпають від їдкого диму, запах гару відчувається практично на всій території Москви.

Читайте також:

У Росії побито тисячолітній рекорд спеки

Дим від пожеж у Підмосков’ї дістався до Києва

Торф'яні пожежі під Москвою загасять через тиждень

Смог від лісових пожеж дійшов до Петербурга

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: