У Москві міліція затримала лідера опозиції і десятки його прихильників

На самій Тріумфальної площі також почалися затримання активістів опозиції. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Один з лідерів російської опозиції Едуард Лімонов був затриманий міліцією, коли він прямував на несанкціонований мітинг на Тріумфальній площі в Москві. За словами представника "Іншої Росії" Олександра Аверіна, Лімонова і трьох його охоронців було затримано на Тверському бульварі.

На самій Тріумфальної площі також почалися затримання активістів опозиції. За оцінкою кореспондента агентства, затримані не менше 30 людей, у тому числі правозахисник Лев Пономарьов.

Причина затримання Лімонова не пояснюється. Схожий інцидент стався з ним місяць тому, також перед несанкціонованим мітингом "Іншої Росії". Тоді політика і письменника звільнили через кілька годин без пред'явлення звинувачень.

"Інша Росія" заявила про наміри провести 31 серпня на Тріумфальній площі мітинг на захист конституційного права на свободу зібрань. Мерія Москви не дала санкції на проведення акції саме в цьому місці. У ГУВС Москви попередили учасників несанкціонованого заходу про адміністративну відповідальність за порушення.

Опозиція обіцяє проводити акції на підтримку свободи зборів до кінця року незалежно від думки влади. Наступні мітинги заплановані на 31 жовтня і 31 грудня.

Читайте також:

Тріумфальну площу у Москві оточила міліція

Пенсіонери перекрили центр Уфи

"Свобода" організує "Холодний душ на п`яну голову Мєдвєдєва"

Жителі острова Пасхи заблокували аеропорт, щоб захистити кам'яних ідолів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: