"Тема сисек не раскрыта": московські FEMEN вийшли на акцію в ліфчиках

Напівоголені FEMEN вирішили боротися з війною в Лівії за допомогою чорних купальників і матраців із зображенням Муаммара Каддафі.

У середу, 27 квітня, в центрі Москви відбулася перша акція активісток російського відділення руху FEMEN (відділення українського руху), які в напіводягненому вигляді протестували проти військових дій у Лівії. На дівчатах були чорні купальники, а в руках – матраци із зображенням Муаммара Каддафі. Роздягтися до пояса, як українки, вони не наважилися.

"Нам здається, що люди, які бомблять Лівію, погано сплять, - заявили дівчата охоронцям біля входу в урядову будівлю, - через це у них з'являються комплекси, їх не люблять жінки і у них починаються проблеми з сексом".

Як повідомила лідер RU_FEMEN Наталія Камелін, своєю акцією дівчата хотіли привернути увагу громадськості до військової операції країн Заходу проти Лівії. Гаслами акції стали "Make Love not War!", "Приспати дух війни!" і "Матрац і грудь - про війну забудь!".

Активістки руху пройшли по Кадашевській набережній, після чого підійшли до будівлі Єврокомісії і вручили її співробітникам два матраци з намальованими на них портретами Муамара Каддафі. Одна з дівчат була затримана співробітниками правоохоронних органів.

Нагадаємо, на початку квітня російське агентство Grape запустило у співпраці з українським жіночим рухом FEMEN проект Do You Want Me?, який повинен переконати аудиторію не користуватися секс-послугами в Україні.

Читайте також:

Сили коаліції визнали вбивство Каддафі законним

FEMEN влаштував в центрі Києва "Фашизофренію"

FEMEN:Постепенно у нас выработалась позиция: "Пошли вы все в жопу!"

ВідеоВ Москви відбулася перша акція активісток російського відділення руху FEMEN

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: