У Москві на Манежну площю стягують міліцію та ОМОН

У Росії проходять акції пам'яті вболівальника "Спартака" Єгора Свиридова, який був убитий 6 грудня в бійці. Міліція посилює заходи безпеки.

Заходи безпеки в Москві на Манежній площі посилені. 15 січня тут передбачається проведення несанкціонованої акції представниками радикально налаштованої молоді.

На площу вже прибули близько 40 автобусів і вантажівок з військовослужбовцями внутрішніх військ, співробітниками міліції і ОМОН. Також на площі чергують близько п'яти бригад "швидкої допомоги", одна з яких призначена для надання реанімаційної медичної допомоги. Вхід на Червону площу в даний момент обмежений. Відвідати її можна тільки з боку вулиць Варварка, Іллінка і Нікольська. Туристів і перехожих пропускають на головну площу міста через металеві рамки, співробітники міліції оглядають їх особисті речі. Мавзолей відкритий для доступу.

У суботу, 15 січня, в Москві проходить акція пам'яті вболівальника "Спартака" Єгора Свиридова, який був убитий 6 грудня в бійці. Акція на Кронштадському бульварі зібрала кілька сотень людей, заворушень відзначено не було.

Бульвар оточено співробітниками міліції і військовослужбовцями. Над територією, де проходить пам'ятнf хода, літає міліцейський вертоліт.

Хода, приурочена до сорокового дня зі смерті Єгора Свиридова була погоджена з керівництвом Москви. Влада міста дозволили учасникам акції зібрати 4,5 тисячі осіб. Учасники ходи мають намір пройти від "Водного стадіону" до Кронштадтського бульвару, де і був убитий уболівальник "Спартака".

Пам'ятна акція 15 січня має також відбутися і в Санкт-Петербурзі. Хода, яку взялися організувати представники Руху проти нелегальної імміграції (ДПНІ), планується провести біля спортивного комплексу "Ювілейний". Початок акції призначено на 14:00.

У суботу також слідчий комітет опублікував дані про хід розслідування вбивства Єгора Свиридова. У даній справі затримано чотирьох людей - учасники бійки. На думку слідчих, уродженці північно-кавказьких республік навмисне спровокували бійку. Нападники завдали потерпілим численні побої, а один з нападників, як встановило слідство, наніс удар пляшкою по голові одного з потерпілих. В даний час слідством призначені і проводяться судово-медичні експертизи, які повинні встановити ступінь тяжкості заподіяної шкоди здоров'ю потерпілих у бійці. Також проводиться судово-балістична експертиза по пістолету, з якого був убитий Єгор Свиридов.

Читайте також:

Футбольні фанати влаштували криваву бійню по всій Москві

У Москві футбольні вболівальники влаштували стрілянину та ламали вітрини

Кожен десятий росіянин готовий взяти участь у погромах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: