У Москві на парад до Дня перемоги прийшов ветеран із фейковим орденом

У Москві на парад до Дня перемоги прийшов ветеран із фейковим орденом

У Москві на парад до Дня перемоги прийшов ветеран із фейковим орденом

Останній живий кавалер ордена помер у 2017 році.

У Москві 24 червня попри чималу кількість хворих коронавірусом відбувся військовий парад до Дня перемоги, який у травні перенесли через COVID-19. Урочистий захід тривав понад годину, у ньому взяли участь 14 тисяч російських військових. Серед яких на параді помітили ветерана із буцімто орденом "Перемоги".

Відповідну світлину поширив російський громадський діяч Роман Доброхотов.

У дописі до публікації Доброхотов зауважив, що останній живий кавалер вищого радянського військового ордена "Перемога" помер у віці 96 років в 2017 році у Швейцарії. 

"У цього моряка на грудях орден "Перемоги". (Для тих хто не в курсі, останній кавалер цього ордена - колишній король Румунії Міхай I - помер у 2017 році). Ось навіщо так робити?", - написав Роман Доброхотов.

У коментарях до публікації користувачі саркастично зауважують: "Парад престарілих НКВДшників", "Звикли брехати, обманювати. Це вже в крові", Як ви не зрозумієте, це все карнавал .. фейк, все фейк ... фуфло по-російськи", "Б'ємося об заклад, через 20 років на подіумі буде стільки ж ветеранів".

До слова, за увесь час існування ордена кавалерами ордена "Перемога" стали лише 12 радянських воєначальників і 5 іноземних громадян. Як відомо, орденом "Перемога" нагороджувалися особи вищого командного складу Червоної Армії за успішне проведення бойових операцій, які в результаті істотно змінювали обстановку на користь Червоної Армії.

Як повідомлялося раніше, у проведеному параді на Красній площі взяли участь 14 тисяч військових, а також 216 одиниць військової техніки та 75 літаків. Захід тривав 1 годину 15 хвилин і складалося з трьох частин: спершу пройшлися піші та механізовані колони, а потім гості подивилися авіашоу. 

На парад приїхали лідери Білорусі, Узбекистану, Боснії і Герцеговини, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Сербії, та самопроголошених Південної Осетії і Абхазії. Але жоден з лідерів ЄС не прибув на парад до Москви.  

Масове свято під час епідемії: у Москві таки відбувся Парад перемоги

Масове свято під час епідемії: у Москві таки відбувся Парад перемоги

Повʼязані теми:

Наступна публікація