Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві на стіні висотки показали відео про кривавого Обаму-"диявола", який з'їдає Сирію та Україну

Творці ролика зобразили президента США в образах Люцифера та Дракули.

У центрі Москви посеред ночі показали хвилинний ролік про американського лідера-"Люцифера" Барака Обаму, який спроектували на стіну будинку.

Місця для "кинопрем'єри" творці чергової саги про Обаму обрали невипадково - спочатку стрічку продемонстрували на будівлі поруч із першим у Москві "Макдональдсом", а потім на стіні житлового будинку поруч з посольством Великобританії на Смоленській набережній.

Так, протягом хвилини президент США  з рогами диявола та іклами Дракули по черзі поїдає прапори Іраку, Афганістану, Сирії, України та Лівії. При цьому, з кожним кадром образ Обами стає страшнішим.

"Obama welcome to the Hague tribunal in 2016 (Обамо, ласкаво просимо до Гаагського трибуналу у 2016 році)", - резюмували творці кровожерливого відео.

Раніше у Москві біля посольства США вивісили плакат Обами із написом "кілер". Також вночі на саму будівлю дипломатичної установи спроектували аналогічний напис. Згодом у прес-службі Держдепу засудили появу цього напису та категорично заперечили таку характеристику президента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції