Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві незапрошених на парад ветеранів відправлятимуть до клініки

У столиці РФ створили спеціальний штаб з "виявлення" ветеранів.

У Москву на парад Перемоги потраплять не всі, хто цю перемогу здобув.

Тих учасників Великої Вітчизняної війни, які приїдуть до столиці за власної ініціативи замість параду будуть відправляти до Клініки респіраторної реабілітації у Звенигороді, пише "Коммерсантъ".

Віце-мер Москви з питань соціального розвитку Леонід Печатніков заявив, що спеціально для того, аби ветерани не ходили містом "не знаючи, куди приткнутися", було створено  штаб "з виявлення, прийняття та розселення" учасників ВВВ. Їх будуть зустрічати на вокзалах та відправляти до Клініки респіраторної реабілітації.

Печатніков запевнив, що ветерани матимуть змогу взяти участь у міських святкуваннях.

Столичні чиновники пояснили, що багато ветеранів їдуть на парад без запрошення, сподіваючись опинитися там "шляхом безпосередньої явки". Проте цього року через посилені заходи безпеки без запрошення потрапити на заходи буде неможливо.

Крім того, регіональна влада не розподіляє на деяких ветеранів запрошення, вважаючи, що ті "переоцінюють свої сили та здоров'я".

Багато ветеранів відправляють заявки із бажанням взяти участь у параді, проте всі вони цього року перебувають поза квотою, оскільки з кожного регіону країни очікують лише по одному ветерану.

Нагадаємо, що раніше від участі у параді Перемоги у Москві відмовилися канцлер Німеччини Ангела Меркель та прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон. Крім світових лідерів до столиці РФ не полетить також президент Ради Європи Дональд Туск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції