У Москві ОМОН розігнав мітинг на захист свободи зборів

Московська міліція затримала за участь в несанкціонованій акції 50 опозиціонерів, среед них Едуарда Лімонова.

На Тріумфальній площі у Москві міліція розігнала опозиційну акцію на захист свободи зборів. Близько 50 опозиціонерів затримані, серед них один з лідерів коаліції "Інша Росія" Едуард Лімонов та інші активісти.

Разом з Лімоновим були затримані ще близько тридцяти нацболів, які скандували "Свободу, свободу". При цьому десятьом з них вдалося втекти з автобуса ОМОНу. Затримані почали розгойдувати автобус зсередини, внаслідок чого той впав і розбилося заднє скло.

Також було затримано декілька журналістів і 27 активістів руху "Росія молода", які проводили контракцію проти мітингу "незгодних". Вони розкидали на площі листівки, в яких називали опозиціонерів "злими ляльками", що зібралися на "шабаш". Вони запалили файери, після чого були затримані.

Мітинг "незгодних" не був санкціонований владою. Для участі в акції прийшли близько 500 людей, серед них глава Московської групи Гельсінкі Людмила Алексєєва, керівник громадської організації "Голос Беслан" Ела Кесаєва, лідер руху "За права людини" Лев Пономарьов.

Читайте також:

Зюганов закликав росіян до масових акцій протесту

Лімонов пообіцяв перенести столицю Росії в Сибір

Підліток-неонацист готував у Москві серію терактів

У Мінську силою розігнали акцію протесту "Ні - російській окупації"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: