Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві остаточно знищили українську бібліотеку. Частину фондів викинуто

Приміщення бібліотеки було передано Департаменту спорту російської столиці.

У Москві завершили знищення Бібліотеки української літератури.

Про це повідомляє УНІАН.

Цього тижня з будівлі, де раніше містилася бібліотека, зникла вивіска. За словами колишніх співробітників, ще тиждень тому на будинку за адресою Трифонівська, 61 був напис: «Бібліотека української літератури».

Також недоступний і сайт бібліотеки, зазначається. що він перебуває на реконструкції.

За даними інформагентства, будівлю бібліотеки було передано Департаменту спорту російської столиці, там буде розміщено Центр розвитку туризму Москви. Частину фондів було відправлено до Бібліотеки іноземної літератури, частину викинули. 

Адвокат Іван Павлов, який представляє інтереси колишнього директора бібліотеки Наталії Шаріної, повідомив, що 24 квітня Мосміськсуд о 15.00 продовжить розглядати апеляцію захисту на її вирок. Жінку обвинувачують у розтраті грошей і поширенні екстремістської літератури.

Як повідомив один із співробітників бібліотеки, після репресій проти бібліотеки, засудження Шаріної, розшуку слідчими читачів за інтерес до «екстремістської» і «націоналістичної» літератури до читальних залів перестали заходити відвідувачі. Останніх двох бібліотекарів звільнили 1 березня цього року.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції