Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві перейшли до погроз, якщо не буде російських миротворців на Донбасі

Косачов хоче бачити російських миротворців в Україні.

У Раді Федерації Росії з міжнародних справ звинуватили спецпредставника держдепартаменту США з України Курта Волкера в спробі зірвати Мінські угоди.

Так на пропозицію Волкера до кінця цього року внести на розгляд Ради безпеки ООН резолюцію про миротворчу місію на Донбасі відреагував голова комітету Костянтин Косачов.

"Якщо сенс висловлювань Волкера переданий вірно, то очевидно, що це спроба або скасувати мінські домовленості, або змусити Росію накласти на таку резолюцію Радбезу ООН вето", — сказав Косачов РИА Новости.

На його думку, відсутність російських миротворців нібито порушує досягнуті домовленості в Мінську. Косачов вирішив, що Курт Волкер озвучив саме ідею, яка не передбачає видачі Росії мандата на участь її представників у врегулюванні конфлікту на Донбасі. «Все це, очевидно, не відповідає – а, називаючи речі своїми іменами, суперечить мінським угодам, які є єдиним варіантом вирішення ситуації на південному сході України", — зазначив він.

Нагадаємо, на зустрічі з українськими народними депутатами в Києві Курт Волкер не виключив, що резолюція про введення миротворців на Донбас може бути подана в Радбез ООН вже до кінця цього року.

Відео Змістовна та відкрита розмова: Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров зустрілися Куртом Волкером у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції