Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомі пропагандисти Кремля пікетують посольство України в РФ

Серед учасників Кисельов, Симоньян та інші.

У Москві перед будівлею посольства України влаштували пікет через затримання керівника "РИА Новости" Кирила Вишинського, якого звинувачують у держзраді. Учасники вимагають його звільнення.

З місця ведуть пряму трансляцію Life Новости.

Пікетувальники стверджують, що в Україні ведеться боротьба проти свободи слова, а вбивства журналістів у державі не розслідуються. Вони наголошують, що Вишинський розповідав "правду про державний переворот у Києві" для світу та України.

На місці присутні центральні телеканали, які відомі своєю антиукраїнською риторикою. Перед ними про "репресії", "інквізицію" та порушення прав виступають Дмитро Кисельов, Маргарита Симоньян та інші.

Як стверджують пікетувальники, звинувачення проти Вишинського сфабриковані. Разом з тим вони вважають, що затримані у Росії громадяни України засуджені законно. Зазначимо, що серед затриманих журналіст УкрІнформ Роман Сущенко.

Раніше Херсонський суд арештував керівника "РИА Новости" на два місяці. Під час судового засідання Вишинський визнав, що має два паспорти – російський та український. Провини він не визнає провини і називає справу щодо себе "тиском на свободу слова".

ВідеоКирилу Вишинському обрали запобіжний захід у Херсоні

Керівника агенції "РИА Новости Украина" звинувачують у державній зраді. Вишинського затримали після обшуків в офісі агенції. Підставою стала оперативна інформація, що в 2014 року країна-агресорка відправила його до Криму вести підривну діяльність.

Кирилу Вишинському обрали запобіжний захід у Херсоні

Нагадаємо, Вишинський був затриманий співробітниками СБУ 15 травня. Після проведених обшуків у приміщенні редакції йому закидають підривну інформаційну діяльність, антиукраїнську пропаганду в інтересах Росії. За даними Служби безпеки, російський журналіст навесні 2014 року відвідав окупований Крим, після чого готував статті з виправданням анексії. Він готував матеріали про підтримку терористичних “Л/ДНР”. При цьому фінансування на таку діяльність, за даними слідства, надходило через Сербію із Росії. Щомісяця - 53 тисячі євро. Під час проведення обшуків у Вишинського були знайдені паспорти громадянина РФ та України, а також російські державні нагороди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції