У Москві почалися перші антикризові страйки

Хвиля стихійних антикризових страйків докотилася до столиці Росії. Першими стали протестувати таксисти.

В російській столиці розпочалися стихійні антикризові страйки найнятих робітників. Першими протестувати стали таксисти.

Водії трьох московських таксопарків не виїжджають на маршрут вже другий день. Робітники обурені діями господарів компаній, які збільшують плату за оренду машин та за отримані замовлення.

Так, щодня за оренду авто таксисти платять господарям по 1900 рублів (приблизно 410 гривень), ще близько тисячі рублів за зміну йде на бензин. Крім того, з кожного замовлення, отриманого по радіо, господарям йде ще 50 рублів (приблизно 11 гривень). Щоб відбити ці гроші, треба розвезти не менше десятка клієнтів, тільки після цього таксист починає заробляти на себе.

Але 9 лютого керівництво компанії оголосило, що із замовлення водії платитимуть вже по 100 рублів (приблизно 22 гривні). А з весни підвищиться плата за оренду машин.

Таксисти підрахували, що тепер вони повинні працювати по 15-16 годин, тільки щоб відбити витрати.

Основний кістяк водіїв-професіоналів вимагає від господарів повернення колишніх ставок оренди і радіозамовлення. Від влади ж вони вимагають прибрати з вулиць т.з. "бомбил".

Попри страйк, власники автопарків поки що до вимог працівників не дослухалися. Понад 120 протестувальників обіцяють продовжити акцію.

Читайте також:

Профспілки вже готові до загальноукраїнського страйку
У Німеччині другий день страйкують бюджетники
На Далекому Сході протестують проти кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: