У Москві пограбували Слідчий комітет при прокуратурі РФ

Злочинці проникли до відділу з особливо важливих справ слідчого управління СКП РФ. Вони зламали 25 сейфів, а винесли, за офіційний даними, - лише телевізор і відеокамеру.

У Москві злочинці пограбували відділ з особливо важливих справ слідчого управління Слідчого комітету при прокуратурі РФ по Московській області.

Невідомі проникли до будівлі СКП на вулиці Русаковській в ніч на 31 серпня. За попередніми даними, злочинців було троє. Вони віджали залізні решітки на першому поверсі будинку та залізли всередину.

Злочинці напали на охоронця, побили його і зв'язали. Як зазначають російські інформаційні агентства, будівля охоронялася пенсіонером - неозброєним співробітником державного підприємства "Охорона".

"Невідомі розкрили 18 кабінетів і 25 сейфів, зв'язали співробітника приватного охоронного підприємства, який охороняв службове приміщення", - йдеться у повідомленні СКП.

Викрадено телевізор і відеокамеру. За даними прокуратури, ані кримінальні справи, ані речові докази не були викрадені.

За версією слідства, метою викрадачів були матеріальні цінності. Водночас у ЗМІ з посиланням на джерела пройшла інформація, що злочин, можливо, мав замовлений характер, нібито зникли деякі з важливих кримінальних справ, які перебували у провадженні відділу.

Зараз на місці події працює слідча група і співробітники служби власної безпеки Слідчого комітету.

Читайте також:

ФСБ розділили на клани "пітерських", "блатних" та "роботяг"

Проти міліції порушили справу за розгін опозиції у Петербурзі

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Банда російських "партизан-месників" відкрила полювання на міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: