Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість затриманих - від 17 до 70.

У Москві зірвалося проведення "Русского маршу", оскільки перед самим початком ходи чотири з п'яти організаторів відмовилися від проведення акції. Незважаючи на це, поліція почала затримувати людей, які збиралися йти.

Про це пише "Медуза".

"Русский марш" мав відбутися у московському районі Любліне. Заявки на проведення акції подали п'ять організацій: "Нова опозиція" і "Партія націоналістів", неонацистський "Чорний блок", націоналістичний "Комітет „Нація і свобода“, а також націоналіст Олександр Грузінов. Всього на марш прийшли близько тисячі осіб.

Перед проведенням маршу поліція влаштувала ретельний огляд учасників і заборонила проносити на акцію банери. Через це чотири з п'яти організацій відмовилися від заходу. Маршем пройшла тільки "Партія націоналістів", яка підтримує опозиціонера В'ячеслава Мальцева – він заявляє, що в Росії 5 листопада 2017 року відбудеться революція.

Коли люди почали йти і стовпилися перед рамками металошукачів, поліція почала затримувати тих, кого вважала підозрілим. В один момент, коли поліцейські тягли чергового учасника маршу, вони штовхнули на асфальт дівчину. Потім за нею приїхала машина реанімації.

За даними "Открытой России", було затримано 17 осіб, "ОВД-Инфо" повідомило про 26 затриманих, націоналісти — про 70 затриманих. Управління МВС по Москві в своєму звіті про мітинг не згадало про затримання взагалі.

Нагадаємо, у Москві 8 жовтня прихильники російського опозиційного політика Олексія Навального знову вийшли протестувати на Манежну площу, однак їх затримали. За її словами, було затримано дев'ятьох осіб. Блогер Денис Стяжкін своєю чергою повідомив у Twitter, що на Манежній площі затримали 14 осіб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції