Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві презентували доповідь про злочини путінської партії "Єдина Росія"

Документ став продовженням доповідей вбитого опозиціонера Бориса Нємцова.

Сьогодні, 30 серпня, у Москві презентували доповідь про злочини партії влади "Єдина Росія", яку по черзі очолюють керманичі РФ – президент Володимир Путін та прем'єр Дмитро Медведєв.

Російський опозиціонер Ілля Яшин документ назвав "Партія Кримінальна Росія". Ця збірка є продовженням доповідей, які розпочав робити Борис Нємцов, якого застрелили біля стін Кремля, як вважається, за доповідь "Путін. Війна".

За словами Яшина, новий документ містить докази просування у всі гілки влади через "єдро" - так в Росії скорочують "Єдина Росія" - корупціонерів, злодії та вбивць.

Збірку буде представлено в інших регіонах Росії. Вона має розкрити очі звичайним росіянам на чинну владу перед виборами у Держдуму, які заплановані на 18 вересня.

"Складно заперечувати, що після приєднання Криму до Росії рейтинги влади пішли вгору, тому що до цього Путін сприймався як банальний злодій, який розкрадає країну, то після приєднання Криму логіка була така - може, вони щось там і крадуть, зате Путін - збирач російських земель, зате він розширює територію нашої країни. Треба сказати, щодо "Єдиної Росії" - ця партія як сприймалася партією шахраїв і злодіїв, так і сприймається. А наше завдання, щоб вона сприймалася як партія оргзлочинності, яка відкриває двері у владу представникам найрізніших кримінальних груп", - зауважив Яшин.

Повний текст доповіді застреленого Бориса Нємцова читайте за посиланням: "Путін.Війна"

Кореспондент Роман Цимбалюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції