У Москві пройшов марш націоналістів у марлевих пов’язках

У Москві відбувся щорічний "Російський марш". Більшість його учасників були у марлевих пов’язках. Націоналісти кілька разів розгортали нацистські прапори. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У щорічній акції "Російський марш" у Москві, яка проводилася в районі Любліно, взяли участь близько двох тисяч людей.

Більшість учасників маршу - молоді люди 15-17 років у марлевих пов'язках і масках з прорізами для очей. Згідно з заявкою організаторів маршу, учасники акції мали намір пройти від станції метро "Любліно" по вулиці Перерва до пам'ятника воїнам визволителям.

Варто відзначити, що на сайті Руху проти нелегальної імміграції повідомляється про чотири тисячі учасників акції. Тим часом, у заявці на проведення ходи йшлося про дві тисячі людей.

Хода була перервана співробітниками міліції, котрі попросили забрати транспарант з написом "Російський марш". На думку міліціонерів, такий транспарант не відповідає заявленій меті ходи. Акція продовжилася після того, як транспарант було згорнуто. Також учасників маршу попередили про неприпустимість гасел екстремістського характеру.

Учасники "Російського маршу" кілька разів діставали прапори з нацистською символікою, але міліціонерам не вдалося виявити власників прапорів. Хода проходила під прапорами з символікою Руху проти нелегальної імміграції та "Слов'янського союзу".

В колону учасників руху був кинутий файєр. У правоохоронних органах розповіли про три спробах підпалювання файєрів з боку учасників "Російського маршу".

Хода завершилося в призначеному місці, ніяких істотних інцидентів під час "Російського маршу" зафіксовано не було. Акція продовжиться мітингом і концертом. За деякими даними, на місце мітингу мають прибути члени антифашистських рухів.

Охороною місця проведення "Російського маршу" займалися близько тисячі співробітників міліції, місце подій патрулював вертоліт. Очікується, що на місце мітингу будуть стягнуті додаткові сили, тому що кількість учасників акції перевищило очікування правоохоронних органів.

У той же час в іншому районі столиці пройшла акція руху "Наші" під гаслом "Росія - для всіх". Кількість її учасників оцінюється в 10 тисяч людей.

Головне гасло присутні[ на заході - "Росія - для всіх". Як повідомила представник "Наших" Марія Кислицин, таким чином активісти молодіжного руху хочуть нагадати, що Росію прославили представники різних національностей і культур.

Нагадаємо, що 4 листопада в Росії відзначають день народної Єдності. Цей день святкують вже п'ятий рік поспіль. Він присвячений подвигу ополченців 1612. Коли об'єднані під проводом Мініна і Пожарського, вони звільнили Москву від польських інтервентів. Вважається, що саме ця подія поклала кінець епосі смутного часу. Після 1917 року традиція відзначати це свято була перервана.

Читайте також:

Росія святкує день народної Єдності

У Сімферополі проводять "жалобний марш" з нагоди входження Криму до України

У Севастополі побилися активісти проросійських організацій

Хода націоналістів у Петербурзі не відбулася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: