Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві суд залишив очільника штабу Навального під вартою на 30 діб

Волков був затриманий в аеропорту Шереметьєво.

Суд Москви визнав главу штабу Олексія Навального Леоніда Волкова винним у вчиненні адміністративного правопорушення і призначив йому покарання у вигляді адміністративного арешту.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Леонід Волков визнаний винним за ч. 8 ст. 20.2 КоАП РФ (Повторне порушення встановленого порядку організації або проведення мітингу), йому призначено покарання у вигляді 30 діб адміністративного арешту", - повідомили агентству в суді.

Волков 28 січня опублікував на своїй сторінці в соцмережі посилання з сайту Навального, що містить відеоролик його затримання в ході неузгодженої акції 28 січня. Також їм була опубліковане посилання на пряму трансляцію мітингу, що "містить заклики ведучих до виходу та участі громадян у неузгодженій з органами виконавчої влади масовій акції".

Волков був затриманий в аеропорту Шереметьєво, звідки він планував вилетіти до Уфи на зустріч з прихильниками кампанії за страйк виборців.

Нагадаємо, суд в Москві заарештував на 10 діб директора пов’язаного з російським опозиційним політиком Олексієм Навальним «Фонду боротьби з корупцією» Романа Рубанова. Ввечері 19 лютого з’явилася інформація про те, що Романа Рубанова затримали в московському аеропорту Шереметьєво за підозрою в організації акції на підтримку «страйку виборців» 28 січня. Також 28 січня затрммували Олексія Навального затримали у Москві. Того для також було затримано сотні мітингувальників. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції