У Москві три сестри зарізали батька-мафіозі, який роками над ними знущався

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сестер взяли під варту.

У Москві на сходах житлового будинку біля ліфту знайшли з численними колото-різаними пораненнями 57-річного чоловіка. Подія сталася 27 липня, а наступного дня у його вбивстві зізнались його доньки – 17,18 та 19 років.

"В ході допиту дівчини визнали провину і пояснили, що у них склалися особисті неприязні стосунки з батьком через заподіяння їм протягом тривалого часу моральних страждань", - так коментує подію Слідчий комітет РФ.

Як повідомляє Daily Mail, вбитого чоловіка звуть Михайло Хачатурян, а його доньок у порядку зменшення віку – Христина, Ангеліна та Марія.

"Ми його ненавиділи і хотіли лише одного – щоб він зник і ми ніколи нічого про нього більше не чули. Ми хотіли, щоб він пішов і ніколи не повертався", - розповіла Христина поліції.

У день розправи, як розповіли дівчата, батько погрожував їм ножем у квартирі. Одна з дівчат схопила ніж та вдарила батька, сестри приєднались до нападу. Чоловік намагався втекти з квартири, але доньки били його ще й ще. Біля ліфту він помер.

Друзі та сусіди підтверджують, що Михайло був тираном і з матір'ю дівчат – дружина кинула його через постійне насилля. А сина, який нині навчається у московському виші, батько "викинув з дому". Один зі знайомих родини стверджує, що знає достеменно – принаймні одна з доньок зазнала сексуального насильства з боку батька.

"Він їх постійно бив. Одного разу всіх вивіз до лісу і погрожував вбити. Мати від нього втекла, він відрізав будь-яке спілкування з нею. Батько був пов'язаний з криміналом, був якимось мафіозі, авторитетом. Він ніколи не працював і отримував якісь суми на кредитку", - розповіли близькі до родини.

Також знайомі розповіли, що після сексуального насильства з боку батька одна з доньок намагалась вчинити самогубство, наковтавшись пігулок. Її врятували лікарі, а батько заявив медикам, що дівчина випила ці ліки помилково.

Як пізніше повідомило видання "Лента.ру" з посиланням на правоохоронні органи, після вбивства дівчата нанесли собі поверхневі рани так, щоб все більше скидалось на самозахист. Крім того, свідчення дівчат дуже відрізняються одне від одного.

Вибір редакції