У Москві триває масове полювання силовиків у масках на учасників протестів за чесні вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Росії затримали понад дві сотні мітингувальників.

Масовий протест у Росії. Майже 50 тисяч людей зібралися лише в Москві, тисячі - виходять на вулиці в інших містах країни. Мітинг відбувся під гаслом "Повернемо право на вибори" і присвячений місцевому волевиявленню в столиці Росії та затриманим на минулому такому мітингу. У Москві триває полювання силовиків у масках на учасників протестів.

Про це йдеться в сюжеті Яни Слєсарчук у програмі ТСН.19:30.

Масові затримання на минулому мітингу та заклики популярних серед молоді виконавців – діють. Хоча в Москві дощ - від ранку до вечора. Людям це збиратися не заважає. Заважає як може - ОМОН. Силовики залякують людей, зупиняючи їх в метро і вимагаючи підписати застереження від участі в акції протесту. Ключових учасників заарештовано наперед.

"У нас поліція у центрі збирання підписів. Мене не пускають на мітинг. Я хочу сказати, що я не боюся, я здаватися не збираюся", - сказала кандидатка в депутати Московської міської думи Любов Соболь.

Влада готувалася заздалегідь. У цей же час у центральному парку імені Горького проходить пікнік Meat&Beat - у перекладі "М'ясо з кров'ю", а ще - оголошено змагання водіїв автозаків. Але чорний гумор силовиків не діє.

"Хотілося б колись дожити до чесних виборів".

За спробу підняти в натовпі український прапор демонстранта негайно називають провокатором.

Слідом за Москвою на акції протесту виходять Петербург, Новосибирськ, Іркутськ, Омськ. Починаються перші затримання.

Зі сцени лунає заклик: сідати в метро і прогулятися до Кремля. Вже за десять хвилин автора цих слів затримують.

Попередній протест, на якому, жорстоко побивши, затримали сім сотень людей, державні телеканали Росії майже не висвітлювали. Тепер пропагандиста з "Росії 1" оточують десятки людей, заважаючи прямому ефіру, де він вдвічі применшує кількість протестувальників.

Люди розходяться з проспекту Сахарова десь за годину після офіційного закриття мітингу. Вихід з метро Китай-город стрімко перекривають і починають затримувати людей.

Кількість затриманих оновлюється щохвилини, незважаючи на це - в середмісті Москви на підступах до Кремля все ще багато людей. На них починається полювання дворами старого центру.

В середмісті Москви знову б'ють церковні дзвони. Знову, як і минулого разу, люди ховаються в храмі. А ще - в магазинах, ресторанах, де завгодно, куди можна забігти. Підтягуються силовики в масках. Минулого разу саме вони жорстоко били причетних і непричетних до протестів. Тепер і за піднятий в столиці Росії прапор Росії негайно тягнуть до автозаку.

О пів на восьму вечора за київським часом у Москві вже більше 100 затриманих, у всій Росії - понад дві сотні.

Відео Масовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

Тисячі небайдужих виходять на вулиці в інших містах країни. Мітинг відбувся під гаслом "Повернемо право на вибори" і був присвячений місцевому волевиявленню в столиці Росії та затриманим на минулому мітингу. Силовики у масках продовжують полювати на учасників протестів.    

Масовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції