У Москві в соціальній рекламі сигарету загасили об спину дитини

У столиці Росії з'явилася реклама антитютюнових плакатів, на яких зображена дитина і надпис: "Палити в присутності дитини - ще більші тортури для неї".

Комітет реклами та оформлення Москви розкритикував серію антитютюнових плакатів, що з'явилися нещодавно в столиці Росії. Обурення чиновників викликала картинка, на якій об спину немовляти загашений сигаретний недопалок. Внизу зображення написаний слоган: "Палити в присутності дитини - ще більші тортури для нього. Все одно?!" Автор плаката - рекламна компанія News Outdoor.

"На останній нещодавно громадській раді Комітету реклами представниками найбільших медійно-комунікаційних організацій ця кампанія була одноголосно визнана такою, що "виходить за рамки загальноприйнятих уявлень про етичність" і пропагує жорстоке поводження з дітьми", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

За підсумками засідання ради представники Комітету реклами прийняли рішення звернутися до Федеральної антимонопольної служби Росії. Прохання у чиновників проста: "У найкоротші терміни видати висновок про відповідність розташовуваного сюжету з чинним законодавством та доцільності подальшого розміщення даних плакатів у Москві".

Ситуацію, що склалася прокоментував голова Комітету реклами та інформації Володимир Макаров. За його словами, відомство сподівається на швидку відповідь ФАС і "соціальну відповідальність з боку представників рекламного ринку".

Читайте також:

Французькі рекламісти прирівняли куріння до орального сексу

Затримано хакера, який влаштував "порносеанс" в центрі Москви

Порнофільм у центрі Москви продемонстрували чеченські хакери

За порно в центрі Москви відповідатиме прокуратура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: