У Москві вбито шестеро студентів, на яких були оформлені фірми-одноденки

У студентів за конкретну суму вимагають підпис на документах і паспортні дані, за допомогою яких реєструють невеликі компанії на підставну особу.

Департамент економічної безпеки МВС забив на сполох: студенти в пошуках халявного заробітку почали щосили торгувати своїми ... паспортними даними. Вони реєструють на себе підставні фірми, отримуючи від їх "справжніх" господарів до 5000 рублів за комплект підписів на юридичних документах. Однак далеко не всі з них уявляють, що буде потім ...

НЕМАЄ ТІЛА - НЕМАЄ СПРАВИ

- Моя професія - сидіти за інших, - розповідав герой роману Ільфа і Петрова зіц-голова Фукс. Його послідовники в сучасній Росії ризикують розлучитися не тільки зі свободою, але і з життям.

Вчора співробітники ДЕБа почали читати в столичних ВНЗ лекції про те, що загрожує студентам, які не бережуть замолоду хоча б паспорт. Перша така зустріч пройшла в Бауманському університеті.

- Ви такі красиві і юні, з чистою кредитною історією стаєте товаром, - розповідав лектор з міліції. Опера показали студентам ролик про затримання одного із злочинних угруповань. У квартирі - справжні валізи готівкових грошей, які кримінальні угруповання готувалися перерахувати за кордон. По залу пронісся схвальний гомін.

- Ух ти, скільки бабла! От би мені туди ...

Схоже, студенти так до кінця і не усвідомили, що їх чекає, якщо вступити в таке діло. Навіть незважаючи на те, що оперативники розповіли йому історію 24-річного старшокурсника філфаку Ігоря С. До моменту, коли їм зацікавилися органи, на його паспорт було зареєстровано 36 різних підприємств. За кілька місяців ці підставні фірмочки перевели в готівку, не багато, не мало, 16 мільярдів рублів! Тільки от коли оперативники з відділу але податкових злочинів почали шукати Ігоря, він ... безслідно зник.

Що ж, немає директора - немає і кримінальної справи. Проти кого його порушувати? Адже ніхто не має точних даних, хто справді стояв за переведення в готівку цих мільярдів.

Тіло Ігоря знайшли через місяць після його загадкового зникнення. Труп виявили в лісосмузі в Калузькій області. Ігор виявився не єдиною жертвою. Схожим чином загинули ще п'ятеро студентів різних столичних вузів.

- На кожного з них було зареєстровано по кілька фірм-одноденок, - пояснює заступник начальника прес-служби ДЕБ МВС Росії Альберт Істомін.

До речі, днями оперативники встигли зняти з літака ще одну потенційну жертву бандитів. Невдалий студент-гендиректор відправлявся на відпочинок до Туреччини, де бандити забронювали для нього не тільки номер у готелі, а й курс занять дайвінгом. Якщо б не оперативники, любителя відпочити на халяву довелося б шукати на дні Середземного моря ...

БІЗНЕС ПО "Максимум"

- Найчастіше об'єктами для полювання підприємців і цілих контор з відкриття та ліцензуванню фірм стають іногородні студенти гуманітарних вузів, - коментують історію Ігоря С. оперативники. - Адже з одного боку, вони прописані в іншому регіоні, а значить, їх важче знайти. З іншого боку, гуманітарії навряд чи добре розбираються в бухгалтерських тонкощах, не знають закони, плавають в юридичних термінах. А значить, і обдурити їх легше.

Читайте також:

В Афганістані здійснено замах на французького генерала: 12 загиблих

У Грузії вбито ексзаступника голови МВС з дружиною

Ізраїльські солдати застрелили водія, який прорвався через КПП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: