У Москві евакуюють тисячі людей через "замінування". Повідомлення могли надіслати з України

У Москві евакуюють тисячі людей через "замінування". Повідомлення могли надіслати з України

Фото: Getty Images

Росію вже два тижні тероризують анонімними повідомленнями про вибухівку.

У Москві близько 40 об'єктів отримали анонімні повідомлення про замінування.

Про це повідомляє "ТАСС".

"Майже 30 об'єктів (пізніше повідомили про 40 - ред.) отримали повідомлення про загрозу вибуху в Москві і Московській області - торгові центри, районні управи, навчальні заклади, а також аеропорт в Московській області", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що повідомлення розіслали на електронну пошту об'єктів. Як повідомляє видання, IP-адреси, з яких надсилали погрози, зареєстровані в іноземних державах, зокрема в Україні. 

За даними "РІА Новости", у місті вже евакуйовано близько трьох тисяч осіб. 

У Росії протягом кількох тижнів масово евакуюють людей через анонімні повідомлення. Почалося все 21 січня у місті Магнітогорськ, де напередодні Нового року відбулася руйнація частини будинку з десятками жертв. Тоді невідомі надсилали листи з повідомленнями про бомби. Пізніше, 25 січня, через повідомлення про замінування евакуювали дитсадки, школи та лікарні у Читі, Улан-Уде, Якутії та Іркутську. 28 січня "замінування" сталися в деяких містах Сибіру.

Масштабні заходи з евакуації у четвер, 31 січня, проводилися у Санкт-Петербурзі. Там евакуювали 15 торговельних центрів, два бізнес-центри, вісім лікарень і пологових будинків, 37 шкіл, два ВНЗ, три клуби і автовокзал. 

Пізніше з'явилася інформація про начебто замінування мережі кінотеатрів у Москві. На адресу компанії надіслали повідомлення з погрозами вибуху, після чого в місті провели евакуацію 7,5 тисячі людей. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація