У Москві відкривається виставка для мільйонерів (відео)

Очікується, що її відвідувачами стануть близько 12 тисяч страшенно багатих людей.

Тут можна придбати духи за мільйон рублів, телефон - за мільйон, але вже євро, і інші подібні "дрібничкі".

Цінник в один мільйон рублів – це як відправна позиція. Всього лише вартість невеликого клімат-пристроїв в автомобілі. А ось - фортепіано "Пегас" коштує 175 тисяч євро. Ноутбук з діамантами - всього десять тисяч євро. Мистецтво виходить дорожчим. Океанічну яхту "Принцеса" віддадуть за півтора мільйони фунтів стерлінгів. Буває і дорожче, але і на цю, вважають організатори Millioner Fair, буде свій покупець.

Виставка складається з двох великих залів. У кожному побудована сцена, на одній з них і пройдет церемонія відкриття. Організатори Millioner Fair обіцяють, що тут буде грандіозне світлове шоу, але його покажуть ближче до опівночі, саме в цей час потенційний покупець звільниться від всіх своїх справ.

Автомобілів на ярмарку вищої проби немало. Але частина з них - так звані шоу-кари, тобто для краси. Топ-марок, таких як Maybach, Bentley або Rolls-Royce, не видно. Є Escalade, відома як машина "чорних реперів", або Hummer-2, який знімають з виробництва.

Восьмирічна історія "Ярмарки для мільйонерів" почалася в Голландії, але найфантастичніші збори коштів були завжди в Москві. Сьогодні знову чекають рекордів. В Москві прийнято демонструвати свої можливості: купити чим дорожче, тим краще. А якщо вже купив на тлі світового економічного спаду, то просто - герой, тобто сьогодні трапляється рідка нагода шикануть на останні.


ВідеоЯрмарок для обраних відкрили у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: