У Москві відмовилися святкувати День Перемоги зі Сталіним

Чиновники, які займаються підготовкою до святкування Дня Перемоги у Москві, спростували інформацію про розміщення плакатів із зображенням "вождя народів".

Оргкомітет з підготовки святкування 65-річного ювілею Перемоги не планує виготовлення і розміщення будь-якої рекламної продукції, пов'язаної з Йосипом Сталіним, повідомило журналістам джерело в оргкомітеті.

За даними джерела, не буде розміщено жодної фото- чи відеопродукції. "Такого не було навіть у радянські часи", - сказало джерело.

Московська влада раніше заявила про намір розмістити в місті до ювілею Перемоги інформаційні стенди із зображенням Сталіна, які б демонстрували його роль у Великій Вітчизняній війні.

Це рішення викликало неоднозначну реакцію у правозахисників і громадських діячів. Багато правозахисників заявили, що якщо подібні плакати з'являться у Москві, вони виведуть на масові акції протесту сотні тисяч людей.

Водночас рішення вивісити плакати зі Сталіним підтримав мер російської столиці Юрії Лужков. Він заявив, що треба "частіше" розміщати подібні інформаційні стенди, не тільки до Дня Перемоги, а й до інших урочистих заходів.

Читайте також:

Лужков вирішив частіше вивішувати на вулицях Москви портрети Сталіна

"Компанію" Сталіну на московських плакатах може скласти Берія

Стенди зі Сталіним у Москві пообіцяли зробити "нейтральними"

До Дня Перемоги Москву прикрасять стенди зі Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: