У Москві відпустили на волю раніше затриманого журналіста "Медузи" Голунова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік уже вийшов на свободу.

У Москві зняли електронний браслет з журналіста "Медузи" Івана Голунова, після чого затриманий раніше чоловік залишив стіни головного слідчого управління російської столиці. Він подякував за підтримку своїм колегам, повідомляє РИА Новости.

"Компенсацією мого морального збитку буде те, щоб таке більше не сталося ні з ким", - заявив Голунов на виході з будівлі міністерства внутрішніх справ. Тим часом слідчий комітет Росії розпочав перевірку обставин затримання журналіста та його звинувачення в незаконному обороті наркотичних засобів.

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив у вівторок, що Володимир Путін розгляне клопотання голови МВС РФ Володимира Колокольцева про звільнення двох генералів поліції через справу журналіста. Сам Голунов запевняє, що наркотики йому підкинули.

ВідеоЕкспертиза не виявила слідів наркотиків в організмі російського журналіста Голунова

Негативний результат показав аналіз зрізів нігтів та змив з долонь, що свідчить про те що Голунов не торкався заборонених речовин. Автору гучних розслідувань про корупцію у Росії закидають спробу збуту наркотиків. У суботу його відправили під домашній арешт. Сам журналіст твердить, що наркотики йому підкинули під час затримання.    

Експертиза не виявила слідів наркотиків в організмі російського журналіста Голунова

Залиште свій коментар

Вибір редакції