У Москві вимагають ексгумації останків Сталіна

Московська радіостанція, з якою судиться онук радянського вождя Євген Джугашвілі за слова "Сталін душив маленьких дітей", хоче довести, що він самозванець.

Радіостанція "Эхо Москвы" готує клопотання про ексгумацію останків Йосипа Сталіна.

Клопотання буде подано в рамках розгляду позову Євгена Джугашвілі, який називає себе онуком радянського вождя. Він вимагає визнати такими, що порочать честь і гідність його діда, слова журналіста про те, що Сталін "душив маленьких дітей".

Оскільки за законом подавати позови про захист честі і гідності можуть тільки родичі, радіостанція вирішила клопотати про ексгумацію останків Сталіна, щоб перевірити родинні зв'язки позивача Євгена Джугашвілі й вождя, повідомив головний редактор "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов.

Поки, наполягає він, жодних доказів того, що Джугашвілі є родичем Сталіна, немає. Раніше, за словами Венедиктова, дочка радянського лідера Світлана Аллілуєва прямо називала Джугашвілі самозванцем.

Нагадаємо, Євген Джугашвілі вже програв один позов до радіостанції. Тоді приводом для розгляду стали слова Матвія Ганапольського "Сталін підписав указ, яким можна розстрілювати дітей з 12-річного віку". Крім того, Джугашвілі програв позови до Російського архіву про фальсифікацію документів і до "Нової газети" за те, що та назвала Сталіна злочинцем.

Читайте також:

Онука Сталіна госпіталізували з інсультом

У Москві на правах реклами розмістять портрети Сталіна

На Європейській площі в Києві збираються встановити пам'ятник Сталіну

У московському храмі моляться на ікону зі Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: