У Москві виявлено "підземне місто" з сотнею нелегалів

На території секретного підприємства виявили "підземне місто", де проживали 110 чоловіків та жінок. Приміщення були обладнані усім необхідним: душовими, спальнями.

Правоохоронні органи РФ виявили "підземне місто" в Москві, де проживали 110 нелегальних мігрантів. Про це повідомив начальник відділку кримінальної міліції УВС Андрій Мішель.

За його словами, в управління внутрішніх справ надійшла оперативна інформація про те, що на величезній території одного з режимних підприємств у безпосередній близькості від Можайського шосе під землею в бомбосховищі живуть нелегальні мігранти - вихідці з Середньої Азії.

Мішель повідомив, що правоохоронці провели перевірку і виявили на території секретного підприємства "підземне місто" з нелегальними жителями. "За чотириметровим бетонним парканом з колючим дротом, під землею проживали 110 чоловіків і жінок. Приміщення були обладнані душовими, спальнями і навіть молельними кімнатами", - розповів він.

Більша частина "підземних" жителів буде депортована на батьківщину, а 16 чоловік перевіряються на причетність до злочинів, скоєних на території Москви, повідомив правоохоронець.

За даними правоохоронних органів, більшість з мігрантів працювали на підприємстві, розташованому на цій території, і були зайняті у виробництві лез і голок для швейних машин.

Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи відносно керівника цього підприємства: встановлюється законність оренди територій режимного об'єкта та обставини створення "підземного міста".

Читайте також:

Британія закрила кордон для іноземних робітників

Уряд офіційно працевлаштовуватиме українців у Росії

Росіянин на санях переправляв до України партію в'єтнамців

Українські прикордонники побили афганських біженців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: