У Москві з'явилася реклама "Хохол росіянину – не брат"

Плакати без належного дозволу на лайтбоксах розмістила група соціально активних мешканців російської столиці.

У Москві з'явилася серія провокаційних рекламних плакатів, спрямованих проти корумпованості чиновників, розпалювання міжнаціональної ворожнечі і споювання нації.

Їх без належного дозволу на лайтбоксах розмістила група соціально активних мешканців російської столиці. Як розповіли автори, плакати клеїлися в ніч на понеділок, 5 жовтня, в різних місцях. Однак до полудня наступного дня всі вони вже були зірвані або переклеєні.

Так на одному з плакатів написано "Кури. Бухай. Рожай виродків", а внизу – "За мовчазної згоди Уряду Москви і За підтримки компанії Ягуар [алкогольний напій]".

Ще два постера присвячені конфліктам Росії з Грузією і Україною. Так, на одному з них написано "Грузин росіянину - не товариш", а на другому – "Хохол росіянину - не брат". В обох випадках зазначається, що інформаційним спонсором нібито виступає Перший канал. Правда, в ситуації з Грузією вказується, що це нібито програма прокремлівського руху "Наші", а в другому - компанії "Газпром".

Ще один плакат був присвячений корупції в рядах правоохоронних органів. На ньому написано "Водій пропусти шикарну іномарку зі спецсигналами. Ми поспішаємо працювати, а не розкрадати". Внизу постера був розміщений логотип ДАІ Москви.

При цьому автори провокаційної кампанії стверджують, що зробили всі плакати на особисті кошти. Скільки всього постерів вони розмітили в Москві, не уточнюється.

Читайте також:

Дослідження показали: українці симпатизують росіянам

Українці борються з корупцією вдвічі краще, ніж росіяни

Опитування: українці люблять Росію більше, ніж росіяни Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: