Мєдвєдєв і Путін стали обличчям модного бренду (фото)

Правлячий російський тандем виступив у ролі моделей для модної колекції дорогого московського універмагу, одягнувшись у шорти і тенісні туфлі з волі анонімного художника.

У центрі російської столиці з'явилися плакати, на яких зображені президент РФ Дмитро Мєдвєдєв і прем'єр-міністр Володимир Путін у спортивному одязі.

З плакатів дивляться засмаглий прем'єр-міністр і президент. Груди Путіна прикрашає монограма у вигляді букви "P" у лавровому вінку, у Мєдвєдєва - "М". Президент РФ тримає у руці ракетку для сквоша. Глава уряду одягнений у сорочку з довгим рукавом і жилет, натомість у Мєдвєдєва сорочка з коротким рукавом.

Довершує плакат напис "Нова колекція spring-summer 2011", фірмовий знак московського універмагу ЦУМ і посилання на сайт monolog.tv.

Плакати розмістив у Москві анонімний художник, який оголосив їх витвором мистецтва, мета якого, - залучити головних чиновників Росії до світу моди.

"Найчастіше ми бачимо Путіна і Мєдвєдєва застібнутими на усі ґудзики, а мені захотілося показати їх модними, розслабленими хлопцями, які стежать за трендами, ведуть активний спосіб життя", - дав він відповідь на запит, залишений на сайті monolog.tv.

У ЦУМі заявили, що група Mercury, яка володіє магазином, жодного відношення до плакатів не має. Представник прес-служби ЦУМу заявив, що вважає незаконним використання торгівельного знаку в даному випадку.

Тим часом, прес-секретар Володимира Путина Дмитро Пєсков повідомив, що уряд РФ звернувся до мерії з проханням зняти плакати до кінця дня. За його словами, з урядом ця акція не узгоджувалася і вона граничить з хуліганством.

Читайте також:

На плакатах у Санкт-Петербурзі з'явилися янголи з обличчям Путіна

Комікс про супер-Путіна і "нанолюдину" Мєдвєдєва

Мєдвєдєв програв Путіну у телепопулярності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: