У Москві заклали найвищу в Європі вежу

Мер Москви Юрій Лужков заклав камінь в основу найвищої в Європі вежі "Росія" на території Московського міжнародного ділового центру.

Проект вежі Росія в Москві (Фото: www.designstory.ru)
Мер Москви мріє, аби нова вежа стала символом Росії. (Фото: www.designstory.ru)
Мер Москви Юрій Лужков заклав камінь в основу найвищої в Європі вежі "Росія" на території Московського міжнародного ділового центру.

”Ми багато вже проводили різних закладань, але такої закладки ще не було в історії нашої держави й міста. Ця будівля буде унікальною як за своїми розмірами, так і за архітектурою", - сказав Лужков.

Він зауважив, що в будівлі нової вежі буде багато приміщень, призначених для розвитку бізнес-співтовариства в Росії.

”Я вважаю, що за 2-2,5 роки - не більше, ми одержимо будівлю - символ Росії, який стримить угору і стане прикрасою Москва-Сіті", - зауважив мер.

За його словами, ця будівля стане істотним подарунком не тільки для бізнес-співтовариства, але й для москвичів. Городяни одержать центральне ядро в місті, де будуть зосереджені магазини й різні види розваг. 

”Ми не зупинимося на будівництві цього комплексу. По суті, ми тут будуємо нове місто, де вулиці спрямовуються не вздовж, а вгору. Тут буде зосереджено все необхідне для життєдіяльності людини. І на будівництві Сіті ми зупинятися не маємо наміру", - додав Лужков.

Він пояснив, що влада опрацьовує можливість забудови промислової зони в районі Червоної Пресні, куди "стримітиме велике Сіті".

”Цим ми даємо можливість Москві залишатися сучасним містом, не заважаючи красі Москви, що нещодавно відсвяткувала 860-річчя", - підсумував столичний градоначальник.

Своєю чергою, архітектор будівництва вежі Норман Фостер зауважив, що первинний проект будівництва передбачав спорудження трьох веж, проте вирішили побудувати лише одну з них.

”Три вежі перетворилися на одну й стали символізувати трійку", - зауважив Фостер.

Він додав, що подібної вежі немає ніде в світі. За його словами, в її основі лежить дуже стійка конструкція й вежа стане найбезпечнішою зі всіх побудованих у світі веж. Ця будівля буде сполучена з метрополітеном, крім того, там будуть торгові зони, а на верхній частині розміститься оглядова площадка", - зауважив Фостер.

Загальна площа вежі складе 470 тисяч 900 квадратних метрів. Заплановано, що її будівництво завершиться до 2012 року. Під офісні приміщення буде виділено 120 тисяч квадратних метрів, під готельні площі - 25 тисяч квадратних метрів. Сім верхніх поверхів займе оглядовий майданчик, куди відкриють доступ для всіх охочих. Більше 100 тисяч квадратних метрів площ буде виділено на підземну парковку, розраховану на 2100 машиномісць.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: