У Москві закрили Черкизівський ринок

Найбільший ринок російської столиці тимчасово закрито через порушення санітарних норм. Термін дії постанови невідомий.

У Москві тимчасово закритий Черкизівський ринок. Причиною його закриття стали порушення санітарних норм.

Про це повідомив префект Східного адміністративного округу (САО) Москви Микола Евтіхієв.

"Оскільки за останні два тижні ми отримали велику кількість листів від Росспоживнагляду з порушень на Черкизівському ринку, то звісно ми видали розпорядження про закриття ринку на санітарні дні для усунення всіх наявних недоліків і порушень", - сказав Євтіхієв. За його словами, порушення пов'язані із зберіганням товару.

Префект назвав нормальною практикою закриття ринку в разі порушення будь-яких стандартів. Ринок буде відкритий, якщо Росспоживнагляд встановить, що всі порушення усунені, додав Євтіхієв. "Для нас наявність цього об'єкту - важка ситуація", - відзначив префект. За його словами, на ринок приїжджає до 800 автобусів в день, а в святкові дні – декілька тисяч.

Як пояснив прес-секретар префектури САО, ринок закритий з 29 червня і до особливого розпорядження.

Один з найбільших в Москві Черкізівський ринок виявився в останні тижні в центрі скандалу, пов'язаного з контрабандою. Зараз розслідується кримінальна справа про зберігання на його території великої партії дитячих товарів, визнаних експертизою небезпечними для життя і здоров'я людей.

Всього, за даними слідства, на ринку зберігається 6 тисяч контейнерів контрабандного вантажу на 2 мільярда доларів. Глава Слідчого комітету при прокуратурі Росії Олександр Бастрикін раніше заявив, що домагатиметься закриття Черкизівського ринку через численні порушення, виявлені в діяльності цієї організації.

Керівництво СКП РФ повідомляло, що готує звернення на ім'я мера Москви Юрія Лужкова про усунення причин і умов, які сприяють злочинам на території Черкизівського ринку, і ухваленні рішення про його закриття.

Лужков повідомив, що уряд Москви намагатиметься, щоб ринок був закритий у 2009 році. Раніше Євтіхієв повідомив, що місто володіє лише 20% з 72 гектарів території ринку, остання частина належить федеральній організації - російському університету фізкультури.

За словами префекта, на належній Москві території ринку вже почали зносити торгівельні будівлі. Закрити Черкизівський ринок, де неодноразово відбувалися кримінальні розборки і пожежі, планувалося ще в 2007 році. Проте плани з його закриття неодноразово переносилися: на кінець 2008 - початок 2009 потім на 2010 рік.

Читайте також:

Глава російської мафії намагався відкупитися від тюрми за 7,7 млн доларів

У Москві загинув український заробітчанин

У Москві викрали сина віце-президента корпорації "Роснефть"

Найбагатший російський олігарх переїхав з Москви до Сибіру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: