У Москві закриють доступ до тіла Леніна

3 25 лютого через профілактичні роботи, Мавзолей Леніна на Червоній площі у Москві закриють на два місяці.

Мавзолей Леніна на Червоній площі у Москві з 25 лютого закриють на профілактику, яка триватиме майже два місяці - до 19 квітня.

Фахівці Центру біомедичних технологій Всеросійського інституту лікарських і ароматичних рослин (ВІЛАР) проводитимуть біохімічні роботи зі збереження забальзамованого тіла Леніна. У самому мавзолеї в цей час проводиться тестування встановленої там апаратури.

Зазвичай усипальницю вождя світової революції закривають на профілактику раз на півтора-два роки за заявкою фахівців Центру біомедичних технологій Всеросійського інституту лікарських і ароматичних рослин (ВІЛАР).

Востаннє профілактичні роботи в мавзолеї проводилися в лютому-квітні 2009 року.

Нагадаємо, раніше екс-президент СРСР Михайло Горбачов вважає, що тіло Володимира Леніна треба поховати, але не зараз, а пізніше.

У той же час він відзначив, що необхідно бути обережними у виборі моменту. Поховання тіла Леніна зараз, на думку Горбачова, може розколоти країну.

В свою чергу, 21 січня в Управлінні справами президента РФ заявили, що в найближчій перспективі виносити тіло Леніна з Мавзолею і переносити поховання біля Кремлівської стіни не будуть.

За даними соціологів, в даний час більшість росіян (61%) вважають, що тіло Леніна необхідно поховати на цвинтарі, причому 44% з них вважають знаходження його тіла в мавзолеї протиприродним і неправильним.

Читайте також:

Тіло Леніна намагалися продати в Інтернеті за 5 мільйонів

Кремль ще не вирішив, що робити з останками Леніна

У центрі Москви пройшла акція "Ленін жив! Ленін буде жити!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: