Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві заперечили втечу свого дипломата з посольства в Італії

Раніше про співпрацю цієї людини зі спецслужбами своєї країни заявили ЗМІ Великої Британії.

Із посольства РФ в Італії не тікав жоден співробітник. Так стверджують у міністерстві закордонних справ Росії.

Появу в англійських ЗМІ інформації, що екс-співробітник російської дипломатичної місії в Римі допоміг британській розвідці в її роботі, у Москві назвали "черговою серією шпигунського серіалу". Там заперечили, що чоловік під кодовим ім'ям "Аполлон", який нібито передав англійцям справжні імена нападників на Скрипалів у Солсбері, працював у посольстві.

ВідеоПідозрювані в отруєнні Скрипалів кажуть, що були у Солсбері з туристичною метою

Двоє росіян дали інтерв'ю особисто голові російського пропагандистського каналу "Раша Тудей". Свою причетність до гучного отруєння вони заперечують, називають себе підприємцями фітнес-індустрії та кажуть, до розголосу у ЗМІ про Скрипалів нічого не чули. 

Підозрювані в отруєнні Скрипалів кажуть, що були у Солсбері з туристичною метою

"Російська сторона не має в своєму розпорядженні ніякої інформацією про цього таємничого персонажа, ніхто з нашого посольства в Римі не тікав. Можемо лише відзначити, що таке розкриття "агента" явно суперечить практиці роботи англійських спецслужб", - заявили в МЗС РФ.

Росіяни також вдалися до вельми недипломатичних оцінок повідомлень із Великої Британії. "Масштаби дезінформації у "справі Скрипаля" з боку британців давно вже зашкалюють, а низькопробний рівень "фейкових" вкидань не гідний коментарів", - стверджують у міністерстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції