У Москві засудили вбивць Руслана Ямадаєва

У Росії суд виніс вирок вбивці Руслана Ямадаєва: Асланбек Дадаєв проведе в колонії суворого режиму 20 років. Його спільники отримали по 15 і 14 років.

Московський міський суд виніс вирок вбивці героя Росії Руслана Ямадаєва і його спільникам.

Згідно з вердиктом суду, уродженець Чеченської республіки Асланбек Дадаєв проведе в колонії суворого режиму 20 років, а його подільники - Елімпаша Хацуо та Тимур Ісаєв - будуть сидіти 15 і 14 років відповідно.

На думку представників прокуратури, вина підсудних у ході процесу була повністю доведена, незважаючи на те, що вони так і не зізналися у скоєнні цього злочину.

На заключному засіданні суду у цій справі був присутній брат убитого - Іса Ямадаєв, який прийшов у Мосміськсуд в супроводі численної охорони.

Раніше повідомлялося, що на злочинців слідчим вдалося вийти в ході пошуку вбивць банку "Конверс-Банк" Олександра Антонова і його охоронця Олександра Комарова. Прокурорам вдалося довести, що за цим злочином також стоять засуджені.

Руслан Ямадаєв був убитий 24 вересня 2008 року на Смоленській набережній Москви. Злочинець обстріляв з автоматичної зброї "Мерседес", в якому герой Росії їхав разом з колишнім військовим комендантом Чечні Сергієм Кизюном.

Від отриманих поранень Ямадаєв помер на місці. Кизюн, якого теж зачепило кулями, у важкому стані був госпіталізований.

Організатором вбивства слідство називало колишнього віце-мера Грозного Гілані Шепієва, який був убитий в Москві на початку 2009 року. Замовники злочину не знайдені, їх пошуки виділені в окреме провадження.

Читайте також:

Іса Ямадаєв вирішив помилувати конюха Кадирова

Іса Ямадаєв пред'явив фотографію живого Суліма Ямадаєва

Сулім Ямадаєв вижив і оголосив Кадирову кровну помсту

Брат похованого владою ОАЕ Ямадаєва: Сулім заговорив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: