У Москві затримали 12 художників, які мали намір взяти участь в антивоєнній виставці

Їх звинуватили у несанкціонованій демонстрації.

У Москві поліція затримала 12 художників, які йшли на антивоєнну виставку в центрі сучасного мистецтва "Винзавод".

Про це повідомляє Сноб з посиланням на учасників виставки.

Художників затримали, коли вони йшли від станції метро "Курська" до "Винзаводу". Їх посадили в автозак і доставили до поліцейського відділку.

Учасників антивоєнної виставки звинуватили у несанкціонованій демонстрації. У поліції заявили, що вони несли свої роботи незапакованими, хоча самі художники стверджують зворотне.

Автори з Росії, України, Австрії і Фінляндії беруть участь у пересувній антивоєнної виставці під назвою {НЕ МИР}. Вони збиралися пронести свої роботи по центру Москви, а потім виставити їх у художній майстерні.

Частина художників, яких не затримала поліція, влаштували вуличну виставку на Гоголівському бульварі.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року в Москві відбувся антивоєнний мітинг – росіяни протестували проти участі РФ у бойових діях в Україні та Сирії. На Суворівську площу зійшлися до 100 осіб з плакатами із антивоєнними закликами. За мітингом пильно слідкували поліцейські. Вони затримали щонайменше двох учасників мітингу.  

Експозиція виставки {НЕ СВІТ}. Художники розповідають про своїх роботах в заку. Між тим, виставка в місті триває. #немир #антивоєнна #пересувна

Опубліковано Катрін Ненашевою 13 березень 2016 р.
 

Сьогодні в Москві затримано учасників антивоєнної виставки {НЕ СВІТ}, це художники з Росії (Москва, Санкт-Петербург, Му...

Опубліковано Юлією Броун 13 березень 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: