Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві затримали колишнього бізнес-партнера Тарути

У компанії "ІСД" не розуміють, чому затримали їхнього гендиректора.

У Москві затримали генерального директора та одного із засновників "Індустріального союзу Донбасу" Олега Мкртчана.

Про це повідомляються російські ЗМІ, а також "Українська правда" із посиланням на колишнього бізнес-партнера Мкртчана, народного депутата Сергія Таруту.

За інформацією Тарути, Олегу Мкртчану висувають звинувачення в розтраті коштів, наданих державними банками.

"Швидше за все, мова йде про кредитні кошти Зовнішекономбанку, які використовувалися, як для розвитку ІСД, так і для розвитку інших підприємств, якими Мкртчан володіє в РФ", - сказав нардеп.

Тарута зазначив, що його колишній бізнес-партнер заарештований на два місяці для проведення слідчих дій.

У компанії "ІСД" не розуміють, чому затримали їхнього гендиректора.

"Ми поки не готові робити заяву. Ми перевіряємо інформацію, завтра більше будемо розуміти суть історії. Так як це відбувається не тут, прямого зв'язку наразі немає", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор правового департаменту ІСД Сергій Ткаченко в середу ввечері.

Він також не міг прокоментувати, з якою метою Мкртчан їздив до Москви. За словами юриста, гендиректор ІСД багато часу проводив у російській столиці.

ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, Дніпровський меткомбінат, меткомбінат Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.

Контрольний пакет акцій ІСД належить пулу російських інвесторів, серед яких один з засновників металургійної компанії Євраз Олександр Катунін.

Власниками ще 49,9% акцій ІСД були українські бізнесмени Сергій Тарута і Олег Мкртчан. З 2010 року Тарута на брав участь в оперативній діяльності ІСД, а 2014 року його активи у цій компанії були заарештовані російськими судами.

Нагадаємо, раніше корпорація "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД) офіційно заявила про можливість втрати контролю над трьома великими заводами, які розташовані в окупованому бойовиками "ЛНР" Алчевську. Йдеться про "Алчевський металургійний комбінат", "Алчевський коксохімічний завод" і ПАТ "Екоенергія". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції